top of page

В нашій школі працює 4 вчителя початкових класів, які навчають 68 учнів.

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА САЙТ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ГОРОХІВСЬКОЇ ЗОШ 
календар подій
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ
Наші друзі

Україна

Миколаївська область

Снігурівський район

с. Горохівське

вул. Шкільна, 22

57356

13 вересня

13 вересня в Гороівській школі відбулося розширене засідання методичного об'єднання вчителів початкових класів та вчителів, які викладають предмети в початковій школі. На засіданні було розглянуто методичні рекомендації викладання предметів у початковій школі та критерії оцінювання навчальних досягнень учнів, зміни до програми

Декада педагогічної майстерності

Традицією стали проведення в Горохівській школі декад, тижнів, місячників педагогічної майстерності. Кожен педагог показує всі свої родзинки майстерності, вміння застосовувати передові педагогічні технології, ділиться досвідом роботи з колегами.

         Вчителі початкових класів показали дійсно перлини своїх педагогічних надбань в рамках декади педагогічної майстерності.

         У наймолодших учнів-першокласників відбувся урок навчання грамоти (читання), на якому вчитель Маїк Наталія В’ячеславівна познайомила  дітей із звуками [с],   [с’], позначення їх буквою «ес», первачки вчилися читати склади, слова, речення. Цікаві ігрові прийоми, доброзичлива  атмосфера, весела руханка допомогли учням легко справитись із завданнями уроку.

         В другому класі вчитель Боднар Надія Григорівна на уроці літературного читання (Тема. Скринька казок народів світу. Казка «Міньба»). Учні ділилися враженнями від прочитаних книг з теми «Казки народів світу». Визначали головну думку казки, аналізували вчинки героїв.

         Вчитель Сидорова Наталія Рашитівна в 3 класі провела урок літературного читання з теми: « Скільки сніг не лежатиме, а розтанути мусить. К.Д.Ушинський. «Витівки старої зими.» Третьокласникам вдалося довести, що зима може бути гарною, лагідною, а ще сердитою і злою. Всі переконалися, що добро перемагає зло, так як і в різних життєвих ситуаціях.

          Разом з четвертокласниками Кравченко Надія Михайлівна відкрила пам’ятні і водночас трагічні сторінки українського народу, якому був присвячений виховний захід у формі усного журналу:  «Слово про Голодомор».

LДекада педагогічної майстерностідекада

Это текст. Нажмите, чтобы отредактировать и добавить что-нибудь интересное. Это легко.

Подзаголовок
bottom of page